Arda Güler Madrid’e gidiyor
Fenerbahçe’de yükselen performansıyla dikkatleri çeken Arda Güler, Real Madrid ile anlaşma sağladı. Genç yıldız, bugün kalkacak özel uçakla Madrid’e gidecek.
Futbola Gençlerbirliği altyapısında başladıktan sonra Fenerbahçe altyapısına geçen Arda Güler, gösterdiği performansla tüm takım taraftarlarının beğenisini toplarken dev kulüpleri peşine taktı.

Sarı-lacivertli takımda devam etmek istemeyen ve Real Madrid ile anlaşan 18 yaşındaki futbolcu, bugün saat 15.00’de Atatürk Havalimanı’ndan kalkacak özel uçakla Madrid’e hareket edecek.

Sağlık kontrolünün ardından resmi sözleşmeyi imzalayacak Arda Güler, Fenerbahçe Kulübü’nün kasasına ise ciddi anlamda katkı sunacak ayrıca sarı-lacivertliler genç futbolcunun bir sonraki satışından da pay alacak.

Arda Güler ile bu akşam sözleşme, yarın tanıtım

Real Madrid Kulübü, Madrid’de bu akşam sözleşme imzalayacağı milli futbolcu Arda Güler’i yarın basına tanıtacak.

Milli futbolcu, Real Madrid Kulüp Başkanı Florentino Perez’in de katılımıyla yarın TSİ 13.00’te Madrid’in Valdebebas bölgesindeki Real Madrid Sportif Şehri adlı tesislerinde basına tanıtılacak.

Öte yandan Arda Güler’in sağlık kontrolünden geçtikten sonra 5 senelik sözleşmeye imzalaması ve transferin kısa süre içinde resmi olarak açıklanması bekleniyor.