TOKİ’DEN 100 BİN KONUT BAŞVURU AÇIKLAMASI

TOKİ 100 bin sosyal konut projesi ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada , kuraya katılmaya hak kazanan vatandaşların isim listesine yer verildi. 81 şehirde yapılacak TOKİ konutları için önümüzdeki aylarda kuralar çekilecek.

TOKİ 100 bin sosyal konuta başvuranlar bu sayfada: Bilgi alış verişi için TIKLA KATIL

TOKİ ‘DEN AÇIKLAMA

TOKİ resmi internet adresi üzerinden yapılan son dakika açıklamasında 100 bin konut için başvurusu kabul edilenler ve edilmeyenlerin listesine yer verildi. İşte yapılan açıklama:

HER YIL 100 BİN YENİ SOSYAL KONUT PROJESİ BAŞLADI

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinesi, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın destekleriyle “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut projesi başladı.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın koordinasyonu, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın destekleriyle İdaremiz tarafından gerçekleştirilen “Her Yıl 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi” kapsamında vatandaşlarımızın konut finansmanı KATILIM BANKALARI VE KAMU BANKALARI tarafından sağlanacaktır.

LİSTELER YAYIMLANDI

TOKİ tarafından yapılan açıklamada, 100 bin sosyal konut projesine başvuru yapan vatandaşlardan başvurusu kabul edilenlere ve kabul edilmeyenlere yer verildi.