Murat 124 Otomobil Tutkunları Antalya’da Buluştu

Kepez’in Duacı Mahallesi’nde Kepez Belediyesi tarafından oluşturulan Macera Ormanı’nda bir araya gelen 60’dan fazla Murat 124 araç sahibi klasik otomobil tutkunu, araçlarını sergileme ve ziyaretçilere araçlarını tanıtma fırsatı buldu. Park ziyaretçileri tarafından da ilgi gören etkinlikte, ziyaretçiler araçlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Etkinlik hakkında bilgi veren Kulüp 124 Başkanı İzzet Berkdemir, her yıl 4 ya da 5 kez etkinlik düzenlediklerini ve bu etkinliklerde Murat 124 marka araçlara ilgiyi artırmayı, bu araçları yaşatmayı amaçladıklarını ifade etti.

Bu etkinliğin 2017 yılının son etkinliği olduğunu kaydeden Berkdemir, il dışından da çok sayıda misafiri ağırladıklarını belirtti. Berkdemir, katılımcıların gün boyunca etkinlikte fikir alışverişinde bulunacaklarını, tecrübelerini paylaşacaklarını ve parkı ziyarete gelenlere araçlarını tanıtacaklarını söyledi.

Berkdemir, son iki yıldır Kepez Belediyesi destekleriyle Dokuma Park’ta düzenledikleri Bahar Şenliği’nde, ilk yıl 150, bu yıl ise 230 aracı misafir ettiklerini, bu etkinlerde bir de anı aracı oluşturduklarını anlattı.

Araçları katılımcılarla birlikte imzaladıklarını, isimlerini ya da anılarını yazdıklarını anlatan Berkdemir, daha sonra Kepez Belediyesinin Dokuma Park’taki klasik araç müzesinde sergilenmesi amacıyla belediyeye hediye ettiklerini bildirdi.